side-area-logo

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Oferujemy wszystkim:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-wynagrodzenie etatowe + system prowizyjny;

-profesjonalne narzędzia pracy;

-pracę w młodym i energicznym zespole;

-półroczny dodatek świąteczny;

-ubezpieczenie grupowe;

Twoje zadania:

-organizacja pracy floty samochodowej (FIRANKI 13,6);

-określanie i monitorowanie trasy transportu;

-pozyskiwanie zleceń z giełd transportowych;

-dbałość o wysoką jakość dostaw (budowanie trwałych relacji z Klientami);

-wprowadzanie i nadzór nad prawidłowością i kompletnością danych wprowadzanych do systemu;

– komunikacja i koordynacja pracy podległych Kierowców;

-monitorowanie i ocena osiągów pojazdów;

Potrzebujemy osób:

-zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze TSL,

-zmotywowanych i nastawionych na cel;

-posiadających kompetencje komunikacyjne do nawiązywania oraz utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami oraz Kierowcami;

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Serdecznie zapraszamy do Kontaktu

To nasi pracownicy przyczyniają się do sukcesu naszej Firmy. Bądź jednym z nas, czekamy na Twoje zgłoszenie.  Transport ma zawsze przyszłość- rozwijaj się z Firma TRANSMEX.
Poszukujemy pracowników na stanowisko :

SPEDYTOR KRAJOWY

-Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z Klientami oraz Podwykonawcami;

-Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy;

-Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków;

-Kompleksowa realizacja zleceń;

-ambitnych i lubiących wyzwania;

-posiadających kompetencje komunikacyjne do nawiązywania oraz utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami;

Wyślij swoje CV

Bezpłatna konsultacja